ARTEREGA

Arteregast ja teenustest

OÜ Arterega alustas tegevust 2003. aastal. Oleme kiirelt arenev Järvamaa firma, kes on siiani tegutsenud põhiliselt Eestis ja selle lähiümbruses.

Meie teenuste valik on lai – abistame nii teehoiutööde teostamisega, mullatöödega, transporditeenuse, tehnika rendiga ja ühtlasi on võimalik tellida täitematerjali karjääridest.

Arterega meeskonnas on oma valdkonna spetsialistid, kelle eestvedamisel on ettevõte olnud pidevas arengus ja üsna varsti saame tähistada 20 aasta täitumist.

  VÕTA ÜHENDUST

  Soovid tehnikat rentida
  või täitematerjale?

  Helista kontakttelefonil:

  +372 511 6798

  KUIDAS OLEME ABIKS?

  Arterega teenused

  icon-2

  Teehoiutööde teostamine

  Oleme valmis teostama täies mahus teehoiu hooldustöid. Vastavalt kliendi soovile, kas mõnede tööliikidena või aastaringse hoolduslepinguga.

  icon-2

  Mullatööd

  Teostame erinevaid mullatõid – tiikide kaevamisest maja vundamendi aukudeni välja. Võta meiega ühendust ja anna oma soovist teada ning leiame lahenduse.

  icon-2

  Transporditeenus

  Teostame erinevat liiki materjalide vedu üle Eesti ja kui vaja, siis ka väljaspool Eestit. Võta meiega ühendust ja teeme pakkumise.

  icon-2

  Tehnika rent

  Meil on palju erinevat tehnikat, mida me rendime koos juhiga. Vaadates meie masinapargi linki, leiad täpsema kirjelduse ja hinnakirja.

  icon-2

  Teede ehitusjärelevalve

  Teostame teede ehitusjärelevalvet ja omame selleks vajalikku litsentsi. Võta meiega ühendust ja teeme vastavalt tellija soovile ehitusjärelevalve pakkumise.

  icon-2

  Tellimine veebisaidilt

  Tellimine veebist muudab elu lihtsamaks. Saad ilma helistamata teada materjali hinna koos transpordi kuluga oma kodus.